• Неодамнешно
  • -10 %
MPX5010DP MPX5010 1.45 PSI MAX НОВИ ОРИГИНАЛНИ

MPX5010DP MPX5010 1.45 PSI MAX НОВИ ОРИГИНАЛНИ

DEN 771.00
DEN 856.80

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
ANNUOSENCHIP
Теорија:
Стандард

Слични производи во категоријата