• Неодамнешно
LY4 штекер (10pcs/многу) JQX-13F HH64P PTF-14A 14PIN микро мини електрични реле relais база на носителот

LY4 штекер (10pcs/многу) JQX-13F HH64P PTF-14A 14PIN микро мини електрични реле relais база на носителот

DEN 247.68

Количината на стоката
Това е достапна

Пред да нарачате и при плаќањето, ве молиме бидете сигурни дека вашата добивање на информации се комплетни и точни, вклучувајќи примачот име и презиме, адреса, пост код и телефонски број.4 VAC/96 VAC/176 VAC
Drop-out Напон :
0.0 VAC
Превозот Ние обично брод производ во рок од 3 работни дена по плаќањето е целосно да се примени. Ние брод на светот(освен APO/FPO), преку Регистрирани Кина Пост Воздухопловната, која достигнува повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена, а понекогаш може да биде потребно повеќе време, поради дестинација царинска постапка и други фактори. И сосема нов замена ќе бидат испратени до вас во нашите превозот цена или рефундирање ќе се направи по договор, ако тоа е во согласност со нашата гаранција состојба.4%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21. Ако одговорот е да, ве молиме да одбие да го потпише. Ако тоа е необично долго, ве молиме контактирајте со нас за проверка.
Повратни информации ве Молиме љубезно се направи примање на потврда на Aliexpress откако ќе го добиете производот.
Плаќање Ние прифаќаме alipay тука.
Гаранција & Гаранција 12 месеци Гаранција. Load) :
10 A 250 VAC/30 VDC
Серпентина Напон :
5 VDC/6 VDC/12 VDC/24 VDC/48 VDC/110 VDC
6 VAC/12 VAC/24 VAC/48 VAC/120 VAC/220 VAC/240 CAC
Max.1%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања во врска производ по ваша прими. Царинските политики се различни во различни земји, доколку е потребно, ве молиме, контактирајте ја вашата локална царинска испостава за дополнителни информации.7%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
9. Volt) :
5ms
Отпорност На :
Стабилност 100/s2 ; Интензитетот 1000m/s2
Вибрации Отпор :
1mm 50~55 Hz
Температура :
-55º ~ +70º
Раскинување :
ПХБ и Приклучок тип водечките-out терминал
Серпентина напојување : DC :
1. 7 дена евалуација и истражување потребно е откако ќе ја прими. Купи со доверба! Ако производот се расипува под правилна употреба во рамките на гаранцијата време, ве молиме контактирајте со нас за превозот настава и да се вратите на вашиот превозот цена.

Клучни карактеристики

Заштита На Функција:
Епоксидна
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
DC
Контакт Оптоварување:
Ниска Моќност
Бренд Име:
HUPSUN
Употреба:
Општа Намена
Број На Модел На:
LY4N/JQX-13F-4Z/HH64P
Напон:
12V
Теорија:
чашката
Производот:
реле socket
Погоден за:
LY4N / JQX-13F-4Z / HH64P реле
Pin Број:
14PIN
Големина:
Miniature

Слични производи во категоријата