• Неодамнешно
  • -0 %
4PCS Гаранција 3 Години 100-110LM/W DC12V 24V ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина 12V LED Floodlight 50W 10W 20W 30W 100W 150W 200W 300W 400W

4PCS Гаранција 3 Години 100-110LM/W DC12V 24V ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина 12V LED Floodlight 50W 10W 20W 30W 100W 150W 200W

DEN 2054.00
DEN 2054.40

Количината на стоката
Това е достапна


LED Floodlight

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Природни Бела
Wattage:
10W, 20W, 30W, 50W, 100W, 150W, 200W, 300W, 400W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Извор На Енергија:
DC
Стил:
Модерна
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Заштита Ниво:
IP65
Број На Модел На:
Д-OFLH
Тело Материјал:
Алуминиум
Повод:
Надворешниот Ѕид
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
12V
Фактор на моќност:
0.95
CRI:
80Ra
заштеда на енергија:
90%
Чип Димензија:
35mil
Материјал:
Алуминиум
Домување Боја:
сива или црна
Маска Материјал:
Стакло
Лумен:
100-110lm/W
Животен век:
50000H
Име на производ:
led floodlight

Слични производи во категоријата