• Неодамнешно
10PCS Гаранција 3 Години Супер Отворено Светла LED Floodlight 20W LED Потоп Светлината Водоотпорен Тунел во центарот на Вниманието Сијалица

10PCS Гаранција 3 Години Супер Отворено Светла LED Floodlight 20W LED Потоп Светлината Водоотпорен Тунел во центарот на Вниманието

DEN 5016.00

Количината на стоката
Това е достапна


LED Floodlight

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Природни Бела
Wattage:
20W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Број На Модел На:
Д-NFLH
Стил:
Модерна
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Заштита Ниво:
IP65
Тело Материјал:
Алуминиум
Извор На Енергија:
AC
Повод:
Надворешниот Ѕид
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
85-265V
Фактор на моќност:
0.95
CRI:
80Ra
заштеда на енергија:
90%
Чип Димензија:
35mil
Материјал:
Алуминиум
Домување Боја:
сива или црна
Маска Материјал:
Стакло
Лумен:
100-110lm/W
Животен век:
50000H
Име на производ:
led floodlight

Слични производи во категоријата