• Неодамнешно
10PCS Гаранција 3 Години Epistar Чип DC12V 24V 200W LED Floodlight 12V ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Отворен Тунел Место Сијалица Осветлување

10PCS Гаранција 3 Години Epistar Чип DC12V 24V 200W LED Floodlight 12V ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Отворен Тунел Место Сијалица

DEN 47328.00

Количината на стоката
Това е достапна


ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта, Топло Бела, Природни Бела
Wattage:
200W
Тип На Објект:
Поплави Светла
Извор На Енергија:
DC
Стил:
Модерна
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Заштита Ниво:
IP65
Тело Материјал:
Алуминиум
Заврши:
Бранеа Никел
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
Д-OFL12V
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
12V
Повод:
Плоштад
Фактор на моќност:
0.95
CRI:
80Ra
заштеда на енергија:
90%
Чип Димензија:
35mil
Материјал:
Алуминиум
Домување Боја:
сива или црна
Маска Материјал:
Стакло
Лумен:
100-110lm/W
Животен век:
50000H
Име на производ:
предводена од поплави светлина

Слични производи во категоријата