• Неодамнешно
Led Светилка Велосипед Светлина/Итни Светлина/Одење Главата Факел Батерија 18650 1600Lumen T6 Супер Светло G700 за Продажба

Led Светилка Велосипед Светлина/Итни Светлина/Одење Главата Факел Батерија 18650 1600Lumen T6 Супер Светло G700 за Продажба

DEN 984.96

Количината на стоката
Това е достапна

Макс Осветлување Растојание : 500 m
8. x Тело Кол.8 cm Пакет
Пакет :
1 x Tota Lohan Zoomable Светло (Батеријата Не inclueded )
Како да го промените начинот на овој светлото? За да се префрлате опција се случува ако копчето не е целосно депресивни пред да го објават тоа. Посебни Карактеристики : Zoomable
14.Ние со нетрпение очекуваме да соработуваат со клиенти за да се постигне спогодбено бизнис партнерство.(Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Опис На Производот
Tota Lohan - Да Се Истражуваат Непознатото Природни Живот
Сè што ви треба во вашата дланка
Со брз пресврт, на разноврсна Зум-леќа може да дејствува како "Поплава" светлина нуди широк опфат или се "Фрли" светлина за повеќе од далечина на видливоста. Опција што беше минатата користи кога светлината беше исклучи е опција ќе започне со кога се сврте грбот на се, освен на светло е вклучено и исклучено во брзиот начин
Објектот Слики
Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.
Спецификации :
1.
Yijiaming се придржува до условите на "квалитетот на прво место, прв клиент" бизнис филозофија, создавање newerand подобро производи за мнозинството на корисници.Ние само брод да се потврди цел адреси. Извоз на LED светла за повеќе од десет години. Материјал : Алуминиум Легура
15. Режим на Аранжманот : Здраво, > Средината > Н > Strobe> Сос > zoom (Зум) во & out
7. Сијалица Количина : 1
3. Димензии(L x Главата Кол.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Поради акции статус и време differenses,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Светла Боја : Бела
4. Вклучете Локација : Опашка-кап
12. Батеријата Конфигурација : 1*18650
9.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Тие се особено се користи во рудници на јаглен, кампување, отворено авантура, риболов, лов, hikingand други сродни индустрии. Ние сме електронска осветлување производителот во Кина. Влезен Напон : 3. Wewill обезбеди најдобар квалитет на стоки и најдобра услуга. LED животниот век : 100,000 часа
5.

Клучни карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Тип На Објект:
Рефлектори
Број На Модел На:
YJM-G700
сертификација:
CE,RoHS
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Функција:
Шок Отпорни
Тело Материјал:
Алуминиум
Тип На Светилка:
Кампување/Пешачење/Лов и така натаму
Лумен:
1600
Префрлете Го Режимот:
СОС
Тип На Батерија:
18650
полнач:
Батерија
Фокусна Должина:
прилагодлив
Осветлување Растојание:
100-200 метри
боја:
Црна
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
T6
Зум:
Yes
Wattage:
5W
Извор На Светлина:
t6 led
Објектот Тежина:
6.4 ounces
Производ Димензии:
6.2 x 2.1 x 1.9 инчи
Број на модел на објект:
G700
Извор На Енергија:
Батеријата
Објектот Пакет Количина:
1
Тип на Сијалица:
T6
Батериите Се Вклучени? :
No
Полначот Се Вклучени?:
Yes
Zoomable:
Yes
Место на Потекло:
Fujian Кина

Слични производи во категоријата