• Неодамнешно
1kg Калциум disodium EDTA Хелат Содржина (сува основа)% 97.0~102.0

1kg Калциум disodium EDTA Хелат Содржина (сува основа)% 97.0~102.0

DEN 3360.00

Количината на стоката
Това е достапна


Калциум disodium EDTA
[ Англиски Име ] : Калциум disodium EDTA
[ Молекуларна Fomula ] : C10 H12 N2 O8 Ca Na2•2 H2 O

Клучни карактеристики

Класификација:
Растителна Храна
EINECS Бр.:
---
MF:
C10h12n2o8CaNa2 2H2O
државната:
во прав
CAS Бр.:
23411-34-9
Други Имиња:
EDTA
Примена:
---
Чистота:
---
Бренд Име:
MOONCHEM

Слични производи во категоријата