• Неодамнешно
  • -35 %
Кул Јин Јанг Волкот Ранец Машки Хип Хоп Ранец Жените Децата Училишни Торби за Млади Момчиња, Девојки Книга Торба Мажите Патна Торба

Кул Јин Јанг Волкот Ранец Машки Хип Хоп Ранец Жените Децата Училишни Торби за Млади Момчиња, Девојки Книга Торба Мажите Патна

DEN 895.00
DEN 1377.12

Количината на стоката
Това е достапна


Дваесет и Едно Пилоти Ранец Машки Тајлер Јосиф Хип Хоп Ранец Жените Џош Dun Училиште Кеси за Млади Момчиња и Девојчиња, Мажи Патна Торба

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Патент Џеб
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Бренд Име:
COOLOST
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Пол:
Унисекс
Декорација:
Никој
Капацитет:
20-35 Литарски
Дожд Маска:
No
Број На Модел На:
17032501
Стил:
Preppy Стил
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Главен Материјал:
Најлон
Шаблон Тип:
волкот
Техника:
3D Топлина Печатење
боја:
Црна
Пол:
Деца,Возрасни
Функција:
Училиште торба,Ранец
Големина:
W29*D16*H42CM
Техника:
3D Топлина Печатење
кориснички:
Yes
Стил 2:
Мажите Патни Торби,Лаптоп Ранец

Слични производи во категоријата