• Неодамнешно
  • -13 %
2018 Нови Дизајнирани 3D ABS Школка Ранец Едноставно Чиста Боја Компјутер Ранец Новина Студент Торба Мажите и жените Патување Ранци

2018 Нови Дизајнирани 3D ABS Школка Ранец Едноставно Чиста Боја Компјутер Ранец Новина Студент Торба Мажите и жените Патување

DEN 1598.00
DEN 1837.44

Количината на стоката
Това е достапна


'

Клучни карактеристики

Големина:
43cm x 27cm x 18cm
Бренд Име:
Mendlor
Главен Материјал:
ABS
Декорација:
Никој
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Ранци Тип:
Softback
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Најлон
Капацитет:
20-35 Литарски
Дожд Маска:
No
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Број На Модел На:
Senkey188
Надворешноста:
Никој
Стил:
Повик
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Техника:
Втиснување
Тип На Објект:
Ранци
Тип На Објект:
Ранци
боја:
Полна Боја
Материјал:
ABS
се справи со:
Мекото
суспензија систем:
Воздушна Перница Појас
Стил:
Повик
Капацитет:
20-35L
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
1.0kg (2.20lb.)
Пакет Големина:
45cm x 25cm x 20cm (17.72in x 9.84in x 7.87in)

Слични производи во категоријата