• Неодамнешно
  • -25 %
аниме Gudetama Мрзливи Ранец Најжешките Мрзливи Јајце Пакет Машки Женски Ученици schoolbag мажи жени Печатени Деца Цртан филм торба

аниме Gudetama Мрзливи Ранец Најжешките Мрзливи Јајце Пакет Машки Женски Ученици schoolbag мажи жени Печатени Деца Цртан филм

DEN 1440.00
DEN 1919.04

Количината на стоката
Това е достапна


Предмет тип : Ранец
Пол : Унисекс,Момчиња/Девојки/Mens/Женска
Материјал : Висок Квалитет На Платно
Внатре : Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer
Функција : Училиште / Лаптоп/Патна торба
Напомена : ве Молиме овозможи 1-3 см разлики поради прирачник за мерење.
Превозот :
Ние ќе се справи со вашата Цел во 2 дена, и имаат следење на број;
Превоз за повеќето земји обично трае 15-60 дена.
Превозот преку DHL : 3-7 работни дена,EMS : 7-20 дена.
Руските купувачи треба да нудат целосно име и презиме, поради руската Пост политика.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме не заборавајте да ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ви благодарам многу!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Бренд Име:
правец љубов
Затворање Тип:
Патент
Надворешноста:
Отворете Џеб
Шаблон Тип:
Цртан филм
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Моден
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Декорација:
Appliques
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Техника:
Втиснување
Пол:
Унисекс
Капацитет:
20-35 Литарски
Број На Модел На:
ZIZHI
Главен Материјал:
Платно
Дожд Маска:
No
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback

Слични производи во категоријата