• Неодамнешно
  • -25 %
FORUDESIGNS Симпатична Стоматолог Печати Мини Ранец Стилски СТП Кожа Секојдневна Употреба Daypack за Млади Девојки Топ-се справи со Кеси Mochila

FORUDESIGNS Симпатична Стоматолог Печати Мини Ранец Стилски СТП Кожа Секојдневна Употреба Daypack за Млади Девојки Топ-се справи

DEN 828.00
DEN 1103.52

Количината на стоката
Това е достапна

FORUDESIGNS е посебна и надвор од обичните .
За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер.
За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава; Ние ќе брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Ау за пад на превозот; се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас; За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање.(празници може да биде продолжен) стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас
Повратна информација 100% Вистински фотографии,разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини. Ако не сте задоволни со стока кога ќе примите тоа,ве молиме контактирајте со нас и reture тоа во рок од 7 дена за замена или пари назад.
FORUDESIGNS е уникатен бренд каде што луѓето може да се прилагодите,купи и препродаваат производи. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Тоа е неверојатно процесот на креативни неверојатни произведува за вас.
Тука, можете да изберете било производ, во секое време, а сепак ви се допаѓа! Во нашата продавница,ние исто така, обезбеди пад на превозот и трговија на големо услуги
За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 1-2 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цртан филм
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Техника:
Втиснување
Број На Модел На:
Z4
Капацитет:
Подолу 20 Литри,36-55 Литарски
Вршење На Систем За:
Воздушна Перница Појас
Декорација:
Никој
Дожд Маска:
No
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Ранци Тип:
Softback
Пол:
Жените
Точка име :
Мали Жените СТП Кожа Backapack
Употреба:
Патување,Лаптоп,Училиште,Пешачење, Отворено
Големина:
23.5cm*20.5cm*10cm
Тежина:
310g
Шема:
Симпатична Стоматолог Шема на Жените Рамо Daypack
дизајн:
Bolsa Feminina/Bolsa Mujer
Тип:
Моден Жените Мини String Knapsack Торба Чанта
боја:
Сина Стоматолог Мали Rucksack

Слични производи во категоријата