• Неодамнешно
  • -45 %
DIINOVIVO СТП Кожни Водоотпорни Ранци Женски Високо Квалитетна Женска Патни Торби Гроздобер Рамо Кеси Мека Училиште Кеси DNV0205a

DIINOVIVO СТП Кожни Водоотпорни Ранци Женски Високо Квалитетна Женска Патни Торби Гроздобер Рамо Кеси Мека Училиште Кеси DNV0205a

DEN 838.00
DEN 1522.56

Количината на стоката
Това е достапна


Answer : ___________________________ NOTE : Торба големина мерка метод е прикажано,поради големината на упатство за земање,1-3cm грешка при мерење е нормален феномен.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Моден
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Број На Модел На:
DNV0205a
Надворешноста:
Никој
Бренд Име:
Diinovivo
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Декорација:
Никој
Дожд Маска:
No
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Softback
Пол:
Жените
Големина(L*H*W):
26*26*14cm
Тежина:
0.6KG
Бои:
Црна,Црвена
се справи со пад:
12CM

Слични производи во категоријата