• Неодамнешно
  • -49 %
DCIMOR Чисто Платно Торба Жените Ранец Mochila Escolar Училиште Кеси За Млади Девојки Топ-се справи со Ранци Книга торба

DCIMOR Чисто Платно Торба Жените Ранец Mochila Escolar Училиште Кеси За Млади Девојки Топ-се справи со Ранци Книга торба

DEN 803.00
DEN 1573.92

Количината на стоката
Това е достапна


DCIMOR Чисто Платно Торба Жените Ранец Mochila Escolar Училиште Кеси За Млади Девојки Топ-се справи со Ранци Книга торба

Клучни карактеристики

Големина:
29cm13cm34cm
Тип На Објект:
Ранци
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Жакард
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Надворешноста:
Солидна Торба
Број На Модел На:
SN8006124
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Бренд Име:
DCIMOR
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Затворање Тип:
string
Декорација:
Никој
Капацитет:
20-35 Литарски
Главен Материјал:
Платно
Дожд Маска:
No
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Ранци Тип:
Softback
Пол:
Жените
боја:
Црна/Сива/Жолта/Беж
Големина:
29CM*13CM*34CM
Тежина:
0.51KG
Стил:
Повик
ОТВОРЕТЕ:
string

Слични производи во категоријата