• Неодамнешно
  • -48 %
2018 Вистинска Кожа Жените Кофа Чанта Ретро Рачно Изработени Жените Торба Кравја Кожа Жените Гласник Crossbody Торба Кофа

2018 Вистинска Кожа Жените Кофа Чанта Ретро Рачно Изработени Жените Торба Кравја Кожа Жените Гласник Crossbody Торба Кофа

DEN 4618.00
DEN 8880.00

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал : кравја кожа е под влијание на животната средина на крава. Нормално е дека тие го оставаат траги (лузна, callus) на површината. Ако умот или не знаат дека за вистинска кожа,ве молиме Размислете два пати пред да го купите. Занаети : Како сите чанта е рачно изработени, тоа може да остави некои рачно изработени траги. Па чанта не можеше да биде совршен, но тоа нема да влијае врз квалитетот. Боја : На чанти е првиот направени од бела крава кожа, тогаш насликани од страна на Професионални господар. Потоа форма боја, тогаш тоа се гроздобер стил Чанта. Бидејќи се насликани со рака па боја може да не просек, Метал дамки и шиење место не може да биде обоен, но тоа нема да влијае на квалитетот и употреба на рачна ташна. Бидејќи на материјалот, занает,и боја, бидете уникатна чанта.

Клучни карактеристики

Големина:
15cmx13cmx17cm
Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Тврдост:
Мека
Број На Модел На:
170608
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Гроздобер
Надворешноста:
Никој
Обликот:
кофа
Затворање Тип:
string
Бренд Име:
FCTOSSR
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Декорација:
Занитвам
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна

Слични производи во категоријата