• Неодамнешно
  • -49 %
ЖЕШКА!вистинска кожа торба ZOOLER вистинска кожа торба врвот се справи со cowhide кеси жена чанта 2018 bolsa feminina #2958

ЖЕШКА!вистинска кожа торба ZOOLER вистинска кожа торба врвот се справи со cowhide кеси жена чанта 2018 bolsa feminina 2958

DEN 2937.00
DEN 5759.04

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал : Супериорен Cowhide Кожа Големина : 19 CM * 7 CM * 12.5 CM Губење на пари за продажба, само помалку од 10 парчиња во акции во Русија, ќе ги преземе шанса да нарачате.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Две
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Обликот:
Размавта
Стил:
Моден
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број На Модел На:
2958
Надворешноста:
Никој
Бренд Име:
ZOOLER
Декорација:
Никој
Обвивка Материјал:
Најлон
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна

Слични производи во категоријата