• Неодамнешно
  • -45 %
JIANXIU Жените Гласник Кеси Вистинска Кожа Торба Bolsa Bolsos Mujer Sac Tassen Bolsas Feminina Рамо Crossbody Мала Торба 2018

JIANXIU Жените Гласник Кеси Вистинска Кожа Торба Bolsa Bolsos Mujer Sac Tassen Bolsas Feminina Рамо Crossbody Мала Торба 2018

DEN 3120.00
DEN 5673.60

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Големина:
25X16X3cm
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Размавта
Број На Модел На:
W633-TG
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Затворање Тип:
маска
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Бренд Име:
JIANXIU
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Разноврсна
Декорација:
Синџири
Sac Главен популарни елементи:
Полна боја,Нишка
Sac Главен рачка:
Удобно криви се справи со
Sac Главен потекло:
Кина (гуангжу)
Жените рамо кеси тип:
Tote,Чанти,рамо кеси
Жените рамо кеси производ оценка:
Одлична класификација на производи
Жените рамо кеси извор категорија:
Акции испрати
луксузни чанти жените кеси дизајнер:
Yes
жените кожни чанти:
Yes
Bolsas де luxo mulheres sacos де designe:
Yes
Вкупната должина на рамо, рака:
За 125cm

Слични производи во категоријата