• Неодамнешно
Нов стил на Жените Чанти Сплит Кожа Дизајнер Луксузни Кожни Жените Кеси Мода Големи Жени Чанти Crossbody Рамо Кеси

Нов стил на Жените Чанти Сплит Кожа Дизајнер Луксузни Кожни Жените Кеси Мода Големи Жени Чанти Crossbody Рамо Кеси

DEN 2486.40

Количината на стоката
Това е достапна


Опис На Производот
Show details
Пол
Жените/Mem
Материјал
Сплит Кожа
Големина
30*16*24cm
Боја
Како слика покажува
Забелешка
Слики и стоката има нијанси, тоа е нормално.
Ве молиме овозможи 2-3 cm отстапување.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
Bokinslon
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Декорација:
Заклучување
Број на Рачки/Ремени:
Три
Стил:
Моден
Надворешноста:
Никој
Главен Материјал:
Сплит Кожа
Обликот:
Повик Tote
Број На Модел На:
HCX304
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Шаблон Тип:
Тема
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Атрибут:
Жените Чанти Кожени Чанта Познати
Атрибут 2:
Жените Чанти Брендови
attribute3:
Жените Чанти Crossbody Рамо Кеси

Слични производи во категоријата