• Неодамнешно
  • -47 %
2018 Нова Голема Жените чанти Мека СТП Кожа Hobos Женски Чанти, Модни Рамо Кеси Дами Висок Квалитет на Дизајн на Торба

2018 Нова Голема Жените чанти Мека СТП Кожа Hobos Женски Чанти, Модни Рамо Кеси Дами Висок Квалитет на Дизајн на Торба

DEN 1134.00
DEN 2139.36

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
Zocilor
Обликот:
Hobos
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Декорација:
Никој
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб
Надворешноста:
Тиња Џеб
Број На Модел На:
2607#
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти

Слични производи во категоријата