• Неодамнешно
  • -7 %
Жените Чанти Кожени Чанта Познатиот Комбинација Tassel Жените Гласник Bbags Чанти Жените Познати Брендови Мода Женски Торба

Жените Чанти Кожени Чанта Познатиот Комбинација Tassel Жените Гласник Bbags Чанти Жените Познати Брендови Мода Женски Торба

DEN 1509.00
DEN 1622.40

Количината на стоката
Това е достапна


Опис На Производот
Show details
Пол
Жените/Mem
Материјал
СТП Кожа
Големина
30*16*24cm
Боја
Како слика покажува
Забелешка
Слики и стоката има нијанси, тоа е нормално.
Ве молиме овозможи 2-3 cm отстапување.
Опис На Производот
Show details
Пол
Жените/Mem
Материјал
Платно
Големина
30*40*16cm
Боја
Како слика покажува
Забелешка
Слики и стоката има нијанси, тоа е нормално.
Ве молиме овозможи 2-3 cm отстапување.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Декорација:
Tassel
Број на Рачки/Ремени:
Две
Број На Модел На:
HCX302
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Обликот:
Повик Tote
Бренд Име:
Bokinslon
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Главен Материјал:
PU
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Атрибут:
Жените Чанти Кожени Чанта Познати
Атрибут 2:
Жените Чанти Брендови

Слични производи во категоријата