• Неодамнешно
030818 нова жешка добар квалитет жените чанта женската мода торба

030818 нова жешка добар квалитет жените чанта женската мода торба

DEN 672.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Надворешноста:
Отворете Џеб
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Две
Обликот:
Hobos
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Сатенски
Декорација:
Никој
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Повод:
Разноврсна
Пол:
Жените

Слични производи во категоријата