• Неодамнешно
Зимски Ракавици За Жените Крзно Топката Две Парче Екран на Допир Mitten Мода Топло Половина Прст Ракавици Женски Белезници G004-redwine

Зимски Ракавици За Жените Крзно Топката Две Парче Екран на Допир Mitten Мода Топло Половина Прст Ракавици Женски Белезници G004-redwine

DEN 321.12

Количината на стоката
Това е достапна


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$0.74 $1.04
$0.64 $1.04
$2.04 $3.14
$1.61 $2.69
$1.89 $3.77
$8.66 $15.74
$7.68 $12.59
$5.47 $9.12
wy-приклучок-крај
Материјал : акрилик
Бои : 8 бои за изберат (Бела, Црна, Светло Сива, Темно Сива, Светло Кафе, Розова, Беж, Црвено Вино)
Големина на : Слободен Големина (Должина на 21 см)
Noice
1) Погодени од временските како осветленост способност, фактори, како што се,или дури и со различна резолуција на екранот, таму ќе биде одредена боја, не може да се избегне.
2) Поради различни мерење гестови, големина може да се разликуваат 1~3cm.
3) За Русија Клиенти, ве молиме оставете ни го вашето име и презиме, или на друго место ние не сме resposible за пакетот изгубени. Се надеваме на вашето разбирање.
'

Клучни карактеристики

Ракавици Големина:
бесплатни големина
Бренд Име:
TONGKWOK
Материјал:
Акрилик
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
G004-redwine
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
боја:
8 бои

Слични производи во категоријата