• Неодамнешно
  • -46 %
Отворено Тактички Ракавици Воена Целосна Прст Спортски Пешачење Возење Велосипед Мажите Ракавици Војска Лесни Маскирна Ракавици

Отворено Тактички Ракавици Воена Целосна Прст Спортски Пешачење Возење Велосипед Мажите Ракавици Војска Лесни Маскирна Ракавици

DEN 452.00
DEN 837.60

Количината на стоката
Това е достапна

ZY отворено е продавница која се фокусира на Отворено и тактички активности како спортски,лов, кампување, качување и војска и др. Ние не ветуваме 1 : сите производи ќе бидат проверени внимателно пред да го испратите 2 : Ние поддршка за dropshipping Продавачот цел 3 : За Бренд dropshipping продавачи,ние не обезбедуваат бесплатни пакети за свој бренд 4 : За нарачки над $200 секој, ние може да се испрати на DHL Express за слободни(Освен за Бразил,Перу,Чиле и други оддалечени подрачја) 5 : За повеќе информации, ве молиме контактирајте со нас директно 6 : Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме да ни даде 5 ѕвездички. Ако примите проблем со стоката, ве молиме да не веднаш ни даде лоша оценка, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе правилно да се реши проблем за вас
Карактеристики : Употреба на високо-квалитетни водат ткаенина, windproof и топло Засилување панел на дланка обезбедува додаде издржливост. Се обезбеди целосна заштита на погоден за секоја прилика, како тактички ракавици, воена ракавици, лов ракавици, мотоцикл ракавици, ракавици за возење, работни ракавици, и така натаму. Спецификации : 100% Нов Бренд Материјал : полиестер Боја : Зелена, Црна, Кал, КП, Пустината Кавер -, ACUG, rey Рушевини, Зелена Урнатините Големина : M/L/XL Погоден Сезона : секој пат кога Пакетот Вклучува : 1 X пар на ракавици Поради прирачник за мерење, тоа им овозможува на 0.12(во) несовпаѓање
Забелешка : На средниот прст должина на целиот прст ракавици : S : 8.0 cm, М : 8.2 см, L : 8.5 cm XL : 8.8 cm, грешка опсег : + / - 0.3 цм

Клучни карактеристики

Ракавици Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Шаблон Тип:
Цврста
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
micai03
Стил:
Моден
Бренд Име:
AYLOCO
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
боја:
Зелена, Црна, Кал, КП, Пустината Кавер -, ACUG, rey Рушевини, Зелена Рушевини, Blac
Стил:
тактички ракавици
Функција:
Водоотпорен, windproof,се Задржи топло
Користете Класификација:
Тактички маскирна ракавици
Применливи пол:
Неутрален / и мажите и жените
КОРИСНИКОТ ЗА :
Возење,Пешачење,Макбаскет,Качување,Тактички

Слични производи во категоријата