• Неодамнешно
  • -35 %
5Pcs Пескарење полски Бафер Блок Shiner Датотека За Нокти Чистење Шест Страни Матирано Sandpaper Помине Уметност Полирач Салон за Убавина

5Pcs Пескарење полски Бафер Блок Shiner Датотека За Нокти Чистење Шест Страни Матирано Sandpaper Помине Уметност Полирач Салон

DEN 115.00
DEN 177.12

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи и услуги.
Нашата продавница е прилагоден од страна на професионални manicurists. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен. Но ќе ја преземе контролата на сите трошоците за враќање. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас со Trademanager или e-mail и да се обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат.
Тоа е примерот и за домашна и професионална употреба.8 cm
Пакет
1 * 5 Pcs Нокти Датотека
Answer : ___________________________ Note :
>> Сликата е само за референца, те молам направи објект како стандард. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
нокти датотека
Број На Модел На:
NT412X5
Напон:
None
Количина:
5 парче/многу
Големина:
5 Pieces
Тип:
Матирано Мат Баферот
Карактеристично:
чистење блок
Компонента:
sandpaper
Класификација:
Груба полирање + Фино полирање
Материјал:
Sandpaper Пена, Пластика

Слични производи во категоријата