• Неодамнешно
  • -40 %
40Pair=80Pcs Нога Нега Силикони Пети Сепаратори Силикон Пети Покрие Педикир Алатки Болка Заштитник Separateur Orteil Мека

40Pair=80Pcs Нога Нега Силикони Пети Сепаратори Силикон Пети Покрие Педикир Алатки Болка Заштитник Separateur Orteil Мека

DEN 1400.00
DEN 2333.28

Количината на стоката
Това е достапна


40 Pair=80 Pcs Нога Нега Силикони Пети Сепаратори Силикон Пети Покрие Педикир Алатки Болка Заштитник Separateur Orteil Мека
Карактеристики : Направен од силикон материјал, добра еластичност, меки и удобни Arcuate дизајн согласува да нога, и да се избегне триење меѓу прстите, го намалите стресот, намалување на болка Ефективна за намалување или елиминирање на болка предизвика страна calluses или плускавци Заштита на прстите, спречување да се формира нога callus, corns Спецификација : Материјал : Силика гел Боја : Бела Пакет Содржина : 40 Pair = 80 Компјутери Пети Маска

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Пети Сепаратор
Количина:
40Pair=80Pcs пети сепаратори
Големина:
separador de dedos de los pies
Бренд Име:
NIDETX
Материјал:
силиконски педикир алатки
Број На Модел На:
plantar fasciitis прсти

Слични производи во категоријата