• Неодамнешно
  • -14 %
JEARLYU 40pcs/многу Портокал Нокти Датотека 100/180 Ронки Професионални Помине Уметност Алатки за Брусење Датотеки Бафер Limas Став Manicura Шминка Поставува

JEARLYU 40pcs/многу Портокал Нокти Датотека 100/180 Ронки Професионални Помине Уметност Алатки за Брусење Датотеки Бафер Limas

DEN 408.00
DEN 475.20

Количината на стоката
Това е достапна

Ние прифаќаме Alipay , Запад Унија, TT.Тука е shiping време од Кина, Воздухот Пост (Забелешка : на ден meas работен ден) shiping За Условите : 1. За Плаќање : 1. За испорака : 1)Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. 3)Совршен за прст грижа, дрво, и салон употреба 4)Совршен и за професионална употреба и лична употреба. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,whtat е вашата трговија на големо цена? А : Здраво,ви Благодариме за вашето барање,ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете ни e-mail или да го напуштите вашиот пораки што сакате да ја нас, ние ќе им даде вашата најдобра цена во рок од 24 часа. ПРАШАЊА и одговори П : Може ли да го промените други express,ние треба стоката ungently? A : Да,Ние исто така да испратите стоки од DHL,Fedex,UPS-от и другите, ако може да се плати ни повеќе се изразуваат трошоците или ќе го купите enought стоки. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес или ЗАЧУВАМ., по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. или, можете да изберете да имате замена. П : Дали имате други производ што ние сакаме да купиме заедно со вашиот производ,морам да не го најдете во вашата продавница? A : Да,ние може да обезбеди она што го сакате,ве молиме да ни испрати детали и слика,може да се најде тоа за вас. 2)Предмети се испраќаат од Кина преку Воздухопловната, достигнувајќи повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
нокти датотека
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
JEARLYU
Големина:
9*2*1.2cm
Количина:
40pcs
Напон:
None
Број На Модел На:
нокти датотека
Is_customized:
yes
Материјал:
Пластични & Sandpaper & Сунѓерот
Број На Модел На:
Високо Квалитетна Професионална Нокти Датотека
Тип На Објект:
Професионални Помине Уметност Алатки За Брусење Датотеки Баферот
Функција:
дијамант Дизајн на Нокти Датотека 100/180
Место на Потекло:
CN;GUA
Стил:
Дијамант Стил Пескарење Нокти Датотека Уметност Совети Нокти поставува
Количина:
40pcs
Големина:
9x2x1.2cm
Други:
manicura manucure vernis ezflow ongle unhas

Слични производи во категоријата