• Неодамнешно
  • -15 %
Најлон Пластични Кабел Врски 100pcs/set 2.5x200mm Zip Зацврсти Жица Заврши Рака Топла Продажба

Најлон Пластични Кабел Врски 100pcs/set 2.5x200mm Zip Зацврсти Жица Заврши Рака Топла Продажба

DEN 95.00
DEN 111.84

Количината на стоката
Това е достапна


Објектот Се Опише :
1. 100% Нов Бренд и Висок Квалитет
2. Тип: Авто-заклучување кабел врски
3. Материјал : PA66
4. Големина : 2.5x200mm
5. дебелина: 1.1 mm
6. Боја: Црно и бело
7. Применливи обемот: Главно се користи во обврзувачки компјутер ТВ автомобил и други внатрешни кабли и кабли, апарати за домаќинство, светла
Пакетот вклучува :
100 КОМПЈУТЕРИ/set * PA66 Вратоврска

Клучни карактеристики

Бренд Име:
Kitbakechen
Примена:
Домаќинство Постави Алатка
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
GJ0070-01
Големина:
2.5x200mm
Пакет:
Редовни
Тип:
вратоврска
Материјал:
PA66
Тип:
Авто-заклучување Кабел Врски
Дебелина:
1.1 mm
Применливи Опсегот:
Кабел Апарати За Домаќинство
боја:
Црна и Бела
Број на Парчиња:
100pcs

Слични производи во категоријата