• Неодамнешно
  • -49 %
Бесплатен Превозот Машини алатки машини за planer дрво planer планирање дрво авион рака авион столар страна постави алатка

Бесплатен Превозот Машини алатки машини за planer дрво planer планирање дрво авион рака авион столар страна постави алатка

DEN 374.00
DEN 733.92

Количината на стоката
Това е достапна

Ви благодариме!! )
2).
Превозот :
Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата. Ви благодариме!
. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Руски Клиенти Мора Да Оставете Ни Го Вашето Име И Презиме. Ако Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако Сте Подготвени Да ги Користат Изразат Испорака, Ќе мора да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. (напомена : Не се ТНТ ,EMS и E-емс можете да изберете.
Опис :
Сосема Нов и висок квалитет
Карактеристики :
Столарски Машини За Рака Авион Алатки Сет
Удобен и Interesting DIY Столар Дрво Алатка за Работа
Planer сечилото е отворен подготвен е да употребува
Спецификации :
Боја : како што е прикажано на фотографиите
Материјал : Тврдо
Еден сет вклучуваат : A,B,C,D,E,F,G вкупно 7 компјутери авиони
Големина детали :
Пакет Се Вклучени :
1. E-пакет е Само За НАС Клиенти, Што е Потребно За 12 Days Да Пристигнат .Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа. Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail. Ве молиме овозможи 1-3 mm грешка поради прирачник за мерење.
Повратни информации :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми. Кина Пост Воздух Mail Може да Достигне Повеќето Земји, Што е Потребно за 20 Days Да Пристигнат.Еден сет вклучуваат : A,B,C,D,E,F,G вкупно 7 компјутери авиони
2.
Царинење :
Ние Ќе Пишува Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите.еден компјутер на авион : еден од авионите ќе се choosed
Answer : ___________________________ Note :
1. Затоа што секоја земја има различни товар, па ако сакате користете Експрес испорака ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбеди точни товар за вас. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ELECALL
Број На Модел На:
Рака planer
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Дрво
Пакет:
Кутија
Примена:
Дрво Алатка За Работа
Број на Парчиња:
1

Слични производи во категоријата