• Неодамнешно
  • -49 %
2 парчиња Фиока Инсталација Убодни машини алатки DIY Фиока инсталација accessorial алатка

2 парчиња Фиока Инсталација Убодни машини алатки DIY Фиока инсталација accessorial алатка

DEN 1862.00
DEN 3651.84

Количината на стоката
Това е достапна

Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail.Опис : Сосема Нов и Висок Квалитет.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа. Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. (напомена : Не се ТНТ ,EMS и E-емс можете да изберете. Затоа што секоја земја има различни товар, па ако сакате користете Експрес испорака ,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе им обезбеди точни товар за вас. Карактеристики : Материјал : Пластични Боја : Жолта Должина : 355mm / 14" Max width : 100mm / 4" Мин ширина : 38mm / 1. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење.5" Пакетот вклучува : 1 Сет x Фиока Слајд Монтажа Алатка ( 1pc Лево + 1pc Десно ) Забелешка : 1.
Царинење :
Ние Ќе Пишува Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. E-пакет е Само За НАС Клиенти, Што е Потребно За 12 Days Да Пристигнат . Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Ако Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас. Руски Клиенти Мора Да Оставете Ни Го Вашето Име И Презиме.
Превозот :
Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 3 дневна По добивме Вашата Исплата. Ви благодариме!! )
2). Ако Сте Подготвени Да ги Користат Изразат Испорака, Ќе мора да Плати Дополнителни Трошоци За Цел.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Поради Ограничените за Обработка на Моќта На руски и Бразилецот Поштенски, Љубезно ве Молиме Почекајте За Вашиот Објект Трпеливо !
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT.
Ве молиме да се види на видео погоре за повеќе инструкции како да го користите.5" Дебелина : 38mm / 1. Кина Пост Воздух Mail Може да Достигне Повеќето Земји, Што е Потребно за 20 Days Да Пристигнат.

Клучни карактеристики

Големина:
200*200
Бренд Име:
ELECALL
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Дрво
Пакет:
Кутија
Број На Модел На:
ne7
Примена:
Дрво Алатка За Работа
Број на Парчиња:
1

Слични производи во категоријата