• Неодамнешно
  • -35 %
4Set/многу Мулти-цел Двојно Featherboards Пердув Loc Одбор за Табела Пили Рутер & Камени Огради DIY Алатки Митра Мерач Слот

4Set/многу Мулти-цел Двојно Featherboards Пердув Loc Одбор за Табела Пили Рутер & Камени Огради DIY Алатки Митра Мерач Слот

DEN 8112.00
DEN 12480.00

Количината на стоката
Това е достапна

Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
започнете Цена : $37.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму.99 Цена : $47.99 Цена : $169.00
крајот
Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
4 PCS/многу Мулти-цел Двојно Featherboards Пердув Loc Одбор за Табела Пили Рутер & Камени Огради DIY Алатки Митра Мерач Слот
Спецификации :
Име : Двоен Featherboard Рутер Маси
Боја : Портокалова
Дебелина : 16mm
Ширина : 165mm
Вкупна Должина : 210mm
Карактеристики :
- Лесно поставување на функција
- Уникатен митра мерач слот овозможува брзо отстранување
- Повеќенаменски featherboard за одржување на акции против водич ограда
- Висока технологија полимер осигурува ќе ја задржи својата оригинална форма
- Напреден дизајн значи дека нема marring на вашиот работното парче
Производот се вклучени :
4 Set Featherboard Рутер Маси(1set=2 ПАРЧИЊА Featherboard Рутер Маси+Додатоци за Монтирање )
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер.99 Цена : $42.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот. Ако во 14 дена,може да се врати или размена.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена.00 Цена : $659.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.

Клучни карактеристики

Тип:
Рака Алатки
Бренд Име:
OuXinDiLong
DIY Материјали:
Дрво
Пакет:
Кутија
Број на Парчиња:
4
Примена:
Дрво Алатка За Работа
Број На Модел На:
CP523
Тип:
двојно featherboards

Слични производи во категоријата