• Неодамнешно
Алуминиум Господар Цилиндар 0.7 Понесе,Компактен Girling Стил За Хидраулични E-кочница (Две Димензии: Тип А,Тип Б ) ЕП-CGQ93

Алуминиум Господар Цилиндар 0.7 Понесе,Компактен Girling Стил За Хидраулични E-кочница (Две Димензии: Тип А,Тип Б ) ЕП-CGQ93

DEN 365.28

Количината на стоката
Това е достапна


Што се купување на 100% Сосема Нов на :
EPMAN -Алуминиум Господар Цилиндар 0.7 Понесе,Компактен Girling Стил За Хидраулични E-кочница ЕП-CGQ93
Објектот има две големини, според ќе избор!
Обезбедува правилно и чиста инсталација на Трката Спојки Господар Цилиндар.
Оваа Спојки Господар Цилиндар ќе ви помогне да добиете што чисти изглед на вашиот мотор залив.
Адаптер плоча и кап се направени од палка алуминиум и ЦПУ машински.
Ставка Опис
Мала Тежина Алуминиум Сатен Дизајн
Компактен со Пластични Завртки на Fiter Капа
СОЗДАДЕН ГОЛЕМИНА : 0.7
Универзална Примена во Точната Големина
100% Сосема Нов
Вистинската Слика на Објектот, кои се Прикажани Погоре
Ќе добиете;
1x Трка Спојки Господар Цилиндар со Алуминиумско Капаче(како Слика)
FITMENT
- Универзална - Автомобили Наведени За Пребарување Цели, Ве Молиме Да Ги Точни Мерења На Вашиот Автомобил За Fitment
Професионални Installer-от Е Високо Препорачуваме(Без Настава се Вклучени)** ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ **
Слика чисто за илустрација само.
**************НИЕ ПРЕПОРАЧУВАМЕ ПРОФЕСИОНАЛНА ИНСТАЛАЦИЈА!***************
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Handbrakes
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Универзална
Објектот Тежина:
0.7kg
Бренд Име:
EPMAN
Објектот Ширина:
00inch
Година:
сите
Објектот Должина:
00inch
Име На Модел:
EP-CGQ93
Објектот Висина:
00inch
Материјал Тип:
Алуминиум и Лесна Челик
Точка име :
Лебдат Вертикална Рачната Сопирачка Цилиндар
Место на Потекло:
жеџијанг
Магистерската Тема Цилиндар:
М8*1.25
Создаден Големина:
0.7
Објектот Name1:
рачната сопирачка господар цилиндар
Осветленост Дел Број:
Единствен Господар Цилиндар Лост Вертикална
Го Замени Делови:
Лебдат рачната Сопирачка E-кочница Horizonta
боја:
Црна
Тип:
Со Резервоар За Нафта Тип
Две големина:
Тип А,Тип Б

Слични производи во категоријата