• Неодамнешно
Црна Handbrakes 5 брзини мануелен Пластични Опрема Shift Knob 12mm Стап Дупка (Црна) за BMW Серија 1 до 7 Х5 E30 E36 E46 E39 Е34 Z3

Црна Handbrakes 5 брзини мануелен Пластични Опрема Shift Knob 12mm Стап Дупка (Црна) за BMW Серија 1 до 7 Х5 E30 E36 E46 E39

DEN 390.24

Количината на стоката
Това е достапна

Црна Handbrakes 5 брзини мануелен Пластични Опрема Shift Knob 12mm Стап Дупка (Црна) за BMW Серија 1 до 7 Х5 E30 E36 E46 E39 Е34 Z3 Опрема shift за BMW 5-брзински возила, од 1 до 7 Х5 серија и Z3, итн.
Ќе има нов изглед на вашиот автомобил.
Со 5 контрола на брзината на врвот.
Лесно да се инсталира, удобно ракување. Произведени со висок квалитет и издржливи материјали.
Отстрани (Пресврт, со завртки) на knob на стариот лост. Следно, се стави во нова. Овој производ е вашиот најдобар избор. Не двоумете се. Тоа е време да го замени стариот, носи, оштетени производ.
Спецификации :
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Количина : 1 парче
Стап Дупка со дијаметар : Прибл. 12mm
Пакетот вклучува :
1 x shift менувачот
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Handbrakes
Име На Модел:
5 брзина
Објектот Ширина:
6cm
Година:
2018
Специјални Функции:
5 брзина Handbrakes
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Должина:
10cm
Бренд Име:
sikeo
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
214g
Објектот Висина:
5.5cm

Слични производи во категоријата