• Неодамнешно
  • -22 %
Мажите Компресија Хулахопки Панталони Брзо сушење Водат Панталони Mens Високо Еластична Sweatpants Фитнес Тренинг Mens Црна Joggers

Мажите Компресија Хулахопки Панталони Брзо сушење Водат Панталони Mens Високо Еластична Sweatpants Фитнес Тренинг Mens Црна Joggers

DEN 466.00
DEN 597.60

Количината на стоката
Това е достапна

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Сите производи се во парк,ве молам само да се купи. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на празникот
сезона. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Време на испорака : (просечна пристигнување време за вашиот референца)
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Повеќе Квантитет Повеќе Попуст : )
Мажите Компресија Хулахопки Панталони Брзо сушење Водат Панталони Mens Високо Еластична Sweatpants Фитнес Тренинг Mens Црна Joggers
Карактеристики : Брзо-сува , да ја апсорбира потта , еластичен Употреба : Спорт , Качување , гимназија. Материјал : Spandex,полиестер
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
4) Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.
Dream Hunter Совети :
Сите производи се испраќаат од страна на Кина Пост или e Packet,логистика може да се следи на секои каде , од почетокот до крајот.Сите нарачки обработени во рок од 48 часа по уплатата верификација.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Тесни
Спорт Тип:
работи
Пол:
Мажи
Бренд Име:
ZMHTDREAMHUNTER
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Објектот Должина:
Full Long
Број На Модел На:
YD306 Хулахопки Панталона
Шаблон Тип:
Печати
Материјал:
Полиестер
Објектот:
Мажите Компресија Хулахопки Панталони
Тип:
Високо Еластична Sweatpants
Стил:
Спорт фитнес Работи панталони
Големина:
S/M/L/XL/XXL sweatpants
боја:
Црни Мажи Фитнес Legging
дизајн:
Печатени Високо Еластична Sweatpants
Пол:
Адвокатско Панталони
Функција:
Дише Брзо сушење Leggings
погоден:
Велосипедизам/Работи/Кошарка/Bodybuilding
Фитнес Leggings :
компресија панталони

Слични производи во категоријата