• Неодамнешно
  • -47 %
ВЕКТОР Работи Јакна Мажи Жени Дише Брзо сушење Работи Џерси Правец на Грб Заштита на Спортски Маскирани Работи Јакна XXF30004

ВЕКТОР Работи Јакна Мажи Жени Дише Брзо сушење Работи Џерси Правец на Грб Заштита на Спортски Маскирани Работи Јакна XXF30004

DEN 1114.00
DEN 2101.92

Количината на стоката
Това е достапна


Големина на Мерење : Сите големина е Азија големина,не НИ/Европска големина,
Големината е 2-3 големина помала од Европа/НИ големина , ние ви препорачуваме да купите 2 поголема големина од вообичаеното. Ако не сте сигурни за големината,pelase да ми кажете за вашата тежина и висина .така што ние може да ви помогне да одлучите на големината.
Ве молиме изберете ја точната големина според подолу се вклопуваат во табелата.

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Outerwear Тип:
Јакни
Спорт Тип:
работи
Материјал:
Најлон,Памук
Функција:
Водоотпорен,Дише,Брз Сува,Windproof,Компресирана
Јака:
Маскирани
Број На Модел На:
XXF30004
Бренд Име:
ВЕКТОР
Пол:
Мажи
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Сезоната:
Пролет лето Есен
Примена:
Отворено Спорт Трчање Маратон Пешачење Риболов

Слични производи во категоријата