• Неодамнешно
  • -9 %
Праска Евтини Quinceanera Фустани 2018 бал V деколте, Tulle Appliques Елегантен Чипка Слатка 16 Фустани

Праска Евтини Quinceanera Фустани 2018 бал V деколте, Tulle Appliques Елегантен Чипка Слатка 16 Фустани

DEN 4980.00
DEN 5472.00

Количината на стоката
Това е достапна

Колковите = ? 4. Одличен Квалитет - Супериорен Ткаенина, се Посвети на Изработка, Точни Мерења & Заврши КК систем.
Нашиот сите фустани можат да бидат caustom направени, па ако сакате да го користите вашиот вистински мерења,ве Молиме следете ги
мерење настава подолу, и да се измери себе внимателно.Должина рамо до биста = ? 9.
Зошто Да Го Одберете Нашата Фабрика ? Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години.Половината = ? 3. Ако фустанот е очигледно различната со оригиналната слика, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 3 работни дена од добивање на фустан. Ќе Ве Молам?ми даде вашата exactitude големина?и боја кога ставање на ред ,
и јас сум многу среќен да се процес се враќа кога е потребно ,со цел да се направи gown многу се вклопуваат со вас !
Г) Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања. Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан
2 . Боја може да варира помеѓу различни CRT и LCD екрани . Брза Испорака на Пратката во рок од 10 работни дена по ред поставени. Доколку постои очигледна квалитет проблем со фустанот, како што се големи нечистотии,
скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од
ќе добиете облека.под биста = ? 6.com ТНТ
Во Северна Америка,Европа и Австралија,превозот само да се земе од 3-5 дена. Целосна Наплата безусловно за било кој квалитет на прашањето Целосна наплата ќе биде почестен & се Врати превозот цена ќе биде наша одговорност.Рамо до рамо = ? 8. Ако најдете фустан е во погрешна боја или мерења, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 7 работни дена, бидејќи ќе примите фустан.Целосна Биста = ? 2.com EMS
Во Северна Америка,Европа, Азија и Австралија, превозот само да се земе 5-7 дена, да
други земји, тоа ќе потрае околу 7-10 дена. Конкурентна Цена.ние не може да гарантира
дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии што го видов.Пред Должина Рамо до Половината = ? 10.Висина = (од врвот? до подот без чевли)
12. Превозникот Име
Проценето Време во Транзит од Кина до Дестинацијата
DHL
Во Северна Америка,Европа, Азија и Австралија,превозот само да се земе од 3-5 дена,
во други земји, тоа ќе потрае околу 5-7 дена.

Клучни карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
Повод:
Quinceanera
Тип На Објект:
Quinceanera Фустани
Моден Елемент:
едноставна
Деколте:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Бал
Ткаенина Тип:
tulle
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Резервоар
Декорација:
Чипка,Appliques
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Бренд Име:
HVVLF

Слични производи во категоријата