• Неодамнешно
  • -9 %
Сина Евтини Quinceanera Фустани 2018 Бал Душо Tulle Appliques Чипка Кристали Слатка 16 Фустани

Сина Евтини Quinceanera Фустани 2018 Бал Душо Tulle Appliques Чипка Кристали Слатка 16 Фустани

DEN 5242.00
DEN 5760.00

Количината на стоката
Това е достапна

Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан
1 .Колковите = ? 4.Рамо до рамо = ? 8. Ако најдете фустан е во погрешна боја или мерења, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 7 работни дена, бидејќи ќе примите фустан. Ќе Ве Молам?ми даде вашата exactitude големина?и боја кога ставање на ред ,
и јас сум многу среќен да се процес се враќа кога е потребно ,со цел да се направи gown многу се вклопуваат со вас !
Г) Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ја оваа листа внимателно и побара сите ваши прашања. Ние може да обичај се направи широк спектар на свадба фустани, вклучувајќи стил, Дејвид Bridals стил Airecollection итн. Доколку постои очигледна квалитет проблем со фустанот, како што се големи нечистотии,
скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од
ќе добиете облека.Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави позитивни повратни информации,
што ќе биде голем поттик за нас!!
.com EMS
Во Северна Америка,Европа, Азија и Австралија, превозот само да се земе 5-7 дена, да
други земји, тоа ќе потрае околу 7-10 дена. Одличен Квалитет - Супериорен Ткаенина, се Посвети на Изработка, Точни Мерења & Заврши КК систем. Големина на единица : cm или инчен 1.
Зошто Да Го Одберете Нашата Фабрика ? Ние сме биле ангажирани во производството и извозот свадба & Мода Фустани за повеќе од 10 години. Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан
3 . Можете да се вратите и наплата или да го промените фустан
2 .
Нашиот сите фустани можат да бидат caustom направени, па ако сакате да го користите вашиот вистински мерења,ве Молиме следете ги
мерење настава подолу, и да се измери себе внимателно.Целосна Биста = ? 2. венчаница не се некои додатоци како што се ракавици,
свадба превез и crinoline petticoat (ако овие додатоци шоу на слики)?.com ТНТ
Во Северна Америка,Европа и Австралија,превозот само да се земе од 3-5 дена.Брадавица да Брадавица = ? 7.Половината = ? 3. Ако фустанот е очигледно различната со оригиналната слика, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 3 работни дена од добивање на фустан.

Клучни карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28
Повод:
Quinceanera
Тип На Објект:
Quinceanera Фустани
Моден Елемент:
едноставна
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Бал
Ткаенина Тип:
tulle
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка,Кристал,Appliques
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Бренд Име:
HVVLF

Слични производи во категоријата