• Неодамнешно
R385 DC6-12V Мини Микро Потопна Пумпа за Вода Ниско ниво на Бучава Моторна пумпа Priming Дијафрагмата Спреј Пумпа Мотор

R385 DC6-12V Мини Микро Потопна Пумпа за Вода Ниско ниво на Бучава Моторна пумпа Priming Дијафрагмата Спреј Пумпа Мотор

DEN 297.12

Количината на стоката
Това е достапна


R385 DC6-12 V Мини Микро Потопна Пумпа за Вода Ниско ниво на Бучава Моторна пумпа Priming Дијафрагмата Спреј Пумпа Мотор
големина : 86mm*46mm*46mm
напон : DC12 V 0.25 НА

Клучни карактеристики

Притисок:
Низок Притисок
Употреба:
Вода
Структура:
потопна пумпа
моќност:
Електричен
Број На Модел На:
385 Моторна пумпа
Теорија:
Вакуум Пумпа
Примена:
Подводните
Standard or Nonstandard:
Стандард
Гориво:
Електричен
напон :
6-12v

Слични производи во категоријата