• Неодамнешно
160W Вода за Перење Бустер Пумпа 60L/min Електрична Пумпа за Вода

160W Вода за Перење Бустер Пумпа 60L/min Електрична Пумпа за Вода

DEN 2112.00

Количината на стоката
Това е достапна


160 W Вода за Перење Бустер Пумпа 60 L/min Електрична Пумпа за Вода

Клучни карактеристики

Употреба:
Вода
моќност:
Електричен
Притисок:
Висок Притисок
Примена:
Премерување
Теорија:
Центрифугални Пумпи
Структура:
Бустер Пумпа
Број На Модел На:
ORS-25-8G
Standard or Nonstandard:
Стандард
Гориво:
Електричен
Модел:
ORS-25-8G
Напон:
220V/50Hz
во прав:
160W
MAX H:
8
MAX.П:
60L/min
Дијаметар:
3/4INCH
Жица:
1m
Температура:
МАКС 110degree
Пумпа за главата:
бакар глава/ нерѓосувачки челик глава

Слични производи во категоријата