• Неодамнешно
коза кашмир двоен слој предиво дебели поврзана жените мода pullover џемпер Ocollar S/95-3XL/120

коза кашмир двоен слој предиво дебели поврзана жените мода pullover џемпер Ocollar S/95-3XL/120

DEN 9888.00

Количината на стоката
Това е достапна


нашите оригинални продавница :
"WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012
https : //www.aliexpress.com/store/214770
сега ажурирани одделение како компанија тука
добредојдовте нови & стари клиенти да patronize
100% коза кашмир двоен слој предиво дебели сплетам
содржина : >95%
О-јака. целосна ракав
висок квалитет. за есен зима
дизајниран & изменуваат од страна на ЕУ,2017
не било сосема значењето ознака само материјали ознаки
направен во Внатрешна Монголија,Кина
плочка се мери со рака
различни мерка начин може да биде 2-3cm разлика pls се разбере однапред
сериозна обврска тука
сите чиста кашмир џемпери во нашата продавница никогаш не доби било кој квалитет на жалбите пред
cashmere содржина>95% е чиста кашмир производи(означени како 100% )
некои нестабилен arrving време спор е помалку од 2%, во нашиот стар продавница од 2012
совети за хемиско чистење
или чистење со рака нежно
забрани на машина или топла вода чистење

Клучни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Никој
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
RNCN18T7
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
Перка Dreey
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
коза кашмир>95%
Материјал:
Cashmere
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени

Слични производи во категоријата