• Неодамнешно
  • -40 %
Повик Џемпер Мажите Pullovers Бренд Долг Ракав Turndown Јака Тенок Трикотажа Џемпери Црна, Црвена Борбата Боја Мрачно Џемпер

Повик Џемпер Мажите Pullovers Бренд Долг Ракав Turndown Јака Тенок Трикотажа Џемпери Црна, Црвена Борбата Боја Мрачно Џемпер

DEN 762.00
DEN 1270.56

Количината на стоката
Това е достапна


Ние ги користиме Азија големина,обично 1~2 димензии помали од НАС/Европски големина.
Ако не сте сигурни за големина (се Однесува на купувачите на повратни информации)
Ве молиме кажете ни висина /тежина /градите /ракав /рамо
Големина
Биста(cm)
Рамо(cm)
Ракав(cm)
Должина(cm)
М
94
42
62
66
L
98
44
63
67
XL
102
46
64
68
XXL
106
47
65
70

Клучни карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Техника:
Станот Плетени
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Број На Модел На:
sw213
Волна:
Тенка Волна
Маскирани:
No
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
IEGLA
Јака:
Пак надолу Јака
Декорација:
Spliced
Затворање Тип:
Патент
Шаблон Тип:
Геометриски
боја:
Црна,Црвена
Sleeve:
Долг Ракав
Големина:
M,L,XL,XXL
Главен Материјал:
Памук
Број На Модел На:
sw213

Слични производи во категоријата