• Неодамнешно
  • -10 %
Жените се двојно V Вратот Pullover со Долги Ракави Секси V Вратот Поврзана Врвот

Жените се двојно V Вратот Pullover со Долги Ракави Секси V Вратот Поврзана Врвот

DEN 561.00
DEN 623.52

Количината на стоката
Това е достапна


Големина На Табела
Биста на 65-88cm(25.6"-34.6")
Sleeve 55cm(21.7")
Должина 55cm(21.7")
Големината се мери од страна на самите себе, грешка 1-3cm

Клучни карактеристики

Големина:
M
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
ALBB565423831300
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Техника:
Компјутер Плетени
Тип На Објект:
Pullovers
Дебелина:
Стандард
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Бренд Име:
ЈУЛИЈА БАКНЕЖ
Материјал:
Полиестер,Памук
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Никој
Материјал Состав:
Памук & Полиестер
Стил:
Повик

Слични производи во категоријата