• Неодамнешно
  • -14 %
SUMRAY 3M 12T Времето Макара 4/5мм Внатрешна Понесе Алуминиумски Мотор Макара 16mm Појас Ширина Опрема Појас Макара 2 парчиња За 3D Печатач Машина

SUMRAY 3M 12T Времето Макара 4/5мм Внатрешна Понесе Алуминиумски Мотор Макара 16mm Појас Ширина Опрема Појас Макара 2 парчиња

DEN 441.00
DEN 513.12

Количината на стоката
Това е достапна


SUMRAY 3 M 12 T Времето Макара 4/5мм Внатрешна Понесе Алуминиумски Мотор Макара
16mm Појас Ширина Опрема Појас Макара 2 парчиња За 3 D Печатач Машина
Име на производ : 3 M-12 T-БОЛЕСТ Времето Макара Заби Број : 12 T Заби Теренот : 3мм Појас Ширина : 16mm Внатрешна Понесе Дијаметар : 4/5мм Вкупна Висина : 19mm Завртки : 2x M4 Материјал : Алуминиум Легура Пакет : 3 M-12 T-БОЛЕСТ Времето Макара *2 ПАРЧИЊА завртки M4 *4 PCS
За повеќе 3 M-11/16 времето pulleys, ве молиме кликнете подолу право модели! 3 M-11-BF 11mm Појас Ширина 3 M-16-BF 16mm Појас Ширина 3 M-16-БОЛЕСТ 16mm Појас Ширина
За повеќе HTD 3 M времето ремени, ве молиме кликнете подолу слика за вашиот избор!

Клучни карактеристики

Создаден дијаметар:
4mm, 5mm
Ширина:
16mm
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
3M-12T-БОЛЕСТ Времето Макара
Бренд Име:
SUMRAY
Тип:
Времето
Број на Заби:
12
Забите на теренот:
3мм
Појас Ширина:
16mm
Внатрешниот Понесе Дијаметар:
4/5мм
Вкупната висина:
19mm
перформанси:
Се користи за 15mm ширина 3M времето појас
функција 1:
3M HTD Времето Макара, 3M Заб Појас Макара
Карактеристика 2:
3M Тркало Макара, 3M Синхрони Тркало Макара
функција 3:
3M Stepper Моторни Макара, 3M CNC Појас Макара
карактеристика 4:
3M Заби Тркало Макара, 3M Времето Појас Макара
Функција:
Се користи во 3D принтер /Ласерски машини

Слични производи во категоријата