• Неодамнешно
500PCS се Отвори Голема Тока Патка Патка Goose Нога Прстен Боја Факултативна Ласерски Букви Птица Нога Прстен Кокошка Нога Прстен

500PCS се Отвори Голема Тока Патка Патка Goose Нога Прстен Боја Факултативна Ласерски Букви Птица Нога Прстен Кокошка Нога Прстен

DEN 1584.00

Количината на стоката
Това е достапна


Име На Производ : Живина Нога Прстен
Спецификација на производот : Должина од 10cm Ширина 1cm
Производ материјал : модифицирани pp материјал
Производ карактеристики : Високо-квалитетни суровини, трајни, променлива големина, рециклирање, заштеда на трошоци
Производот број : 001-500

Клучни карактеристики

Големина:
XL
Бренд Име:
ZSTPETFARM
Материјал:
Пластични
Тип:
Птици

Слични производи во категоријата