• Неодамнешно
1PCS Biteproof Ракавици Летање Ракавици Папагал Ракавици Птица Додатоци Жица Ракавици

1PCS Biteproof Ракавици Летање Ракавици Папагал Ракавици Птица Додатоци Жица Ракавици

DEN 523.20

Количината на стоката
Това е достапна


Име на производ : Анти-Залак Ракавици
Количина : 1 PCS
Опис на производот :
Секојдневно играње со птици, задевање, хранење медицина, итн. често се сакан од пет залак, жица во ракавица, за ефикасно спречување на птица устата залак и ноктот повреда, лесно може да се игра со птици.

Клучни карактеристики

Големина:
XL
Бренд Име:
ZSTPETFARM
Тип:
Птици
Материјал:
Платно

Слични производи во категоријата