• Неодамнешно
  • -25 %
Бебе Доенче Деца Момче Девојка Мека Единствена Платно Патики Дете Новороденче Чевли 0-18 M

Бебе Доенче Деца Момче Девојка Мека Единствена Платно Патики Дете Новороденче Чевли 0-18 M

DEN 110.00
DEN 146.88

Количината на стоката
Това е достапна

Така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.36"
Answer : ___________________________ Note :
1.
За Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ве молиме изберете големина со Единствена Должина, годишна возраст е само за референца.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
5) На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.
Деца Бебе Доенчиња Девојки и Момчиња Креветчето Чевли Чипка Чевли Мека Единствена Патики Prewalker 0-18 МИЛИОНИ Бела Розова
Удобно, да дишеме слободно,Лесно чистење
Удобен носат, не е лесно да се падне
Мека вокер ѓон, совршен за учење прошетка
Одличен подарок за вашиот симпатична бебе
Погоден за лето,на пролет,есен
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Платно
Стил : Креветчето Чевли
Боја : Бела, Црна, Црвена
Големина : Одговара За 0-18 Месеци Бебето
Модел : Сакам На Папата & Мама
Објектот Вклучува : 1 Пар Бебе Чевли
1 инч =2. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Шаблон Тип:
Флорални
Пол:
Бебе Девојка
Моден Елемент:
Т-врзани
Бренд Име:
Kacakid
Горниот Материјал:
Платно
Сезоната:
Пролет/Есен
Outsole Материјал:
корк
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Слични производи во категоријата