• Неодамнешно
  • -15 %
До 2015 Кул Пролетта Есен Бебе Чевли Првиот Пешаци Antislip Доенчиња Момчиња Девојчиња Bebe Чевли Обувки

До 2015 Кул Пролетта Есен Бебе Чевли Првиот Пешаци Antislip Доенчиња Момчиња Девојчиња Bebe Чевли Обувки

DEN 196.00
DEN 230.40

Количината на стоката
Това е достапна


Кул Пролетта Есен Бебе Чевли Првиот Пешаци Antislip Доенчиња Момчиња Девојчиња Bebe Чевли Обувки
Материјал : Памук
Боја : Светло Кафе, Сива, Сина
Модел : Цврсти
Функција : Antislip
Објектот Вклучуваат : 1pair бебе чевли
Големина На Табелата :
Големина Insole Должина Возраст
1 11cm 0-6months
2 12cm 6-9months
3 13cm 9-12months

Клучни карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
тонг ќе јуани
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Моден Елемент:
Плитки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Сезоната:
Пролет/Есен
Пол:
Бебе Момче

Слични производи во категоријата