• Неодамнешно
  • -0 %
5pcs / многу Најлон Пролет Клип 2inch / 3inch / 4inch / 6inch / 9inch DIY Најлон Машини за Пролет Клип Фото Студио Алатки

5pcs / многу Најлон Пролет Клип 2inch / 3inch / 4inch / 6inch / 9inch DIY Најлон Машини за Пролет Клип Фото Студио Алатки

DEN 239.00
DEN 239.04

Количината на стоката
Това е достапна


Карактеристики : Производ гарантира 100% нови автентични, сигурен квалитет 1.Висок-Квалитет, Тешки Најлон Изградба 4 Инчен 11cm Големина Стеги за Фотографија Backdrops,Дрво, Занаети и Повеќе 2.Совршен за на плажа или кога ќе патуваат! Сите на плажата ќе сакате овие! Заоблени рачки за удобен зафат со нежни, pivoting влошки кои се прилагоди на стисок на површината. 3.Овие На Стеги, мини стеги за продажба може да се користи за сите видови на проекти како што се лепење, стегање, грчевито држејќи се за, и во DIY осветлување фотографија, Дрво, Фотографија, Фото Backdrops, Изработка Тешки Најлон Изградба 4.Дали ќе се користи овие во студио за фотографија, во дрво продавница, додека го прават DIY работни места низ куќата или со вашата омилена занаети, пролет стеги може да биде вашиот најдобар пријател - особено кога ви треба екстра хан. 5. Сет за Хартија Фото Позадина Позадина Дрво. Спецификација : Име на Производ : најлон пролет клип Големина : 2inch / 3inch / 4inch / 6inch / 9inch Материјали : Најлон Боја : Црна + Портокал Производ Содржина : 5 x Најлон Пролет Клип

Клучни карактеристики

Големина:
4 inches, 6 inches, 9 inches, 2 inches, 3 inches
Бренд Име:
Halojaju
Материјал:
Пластични
DIY Материјали:
Дрво
Структура:
пролет менгеме
Standard or Nonstandard:
Nonstandard
Број На Модел На:
lyh-49
Употреба:
Најлон пролет клип

Слични производи во категоријата