• Неодамнешно
  • -9 %
Fashin Жените Панк Сребро Квадратни Камења Нерѓосувачки Челик Multicolors Кристално Стакло Црно Бел Камен Прст Прстени Накит

Fashin Жените Панк Сребро Квадратни Камења Нерѓосувачки Челик Multicolors Кристално Стакло Црно Бел Камен Прст Прстени Накит

DEN 380.00
DEN 417.12

Количината на стоката
Това е достапна


Производ : Кристал Прстени
Боја : Бела;Purle;Црна;Розова;Жолта
Материјал : Челик
Продажба на Единица : парче
Пакет : OPP Вреќа
1) Наредби за помалку од $5, испрати преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на превозот. Во Шпанија, преку Correos Економија.
2) Нареди над $5, испрати преку Stardand Регистрирани Воздух Mail превозот(Кина Пост, e Packet, CORREOS PAQ 72 ).
3) Цел над $300, може да се испрати на слободни изразат испорака(EMS, DHL, Fedex, итн.)
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние ќе го ценат, ако може да се земе една минута за да ни остави позитивни повратни информации со сите 5 ѕвезди.
2. ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно да се добие подобро решение пред да остави негативни или неутрални повратни информации.
1. Ние ќе се вратат ако не се врати на стоки, без било какви причини во рок од 15 дена, а купувачот ќе бидете сигурни дека стоката е оригинал добри услови и може да се продаваат повторно.
2. Купувачите треба да се плати се врати превозот цена.

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
Црна, Бела, Виолетова, Црвена, Зелена, Сива Сина, Портокалова, Сина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Површината Ширина:
14mm
Бренд Име:
DMMiRA
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Фитнес Тракер
Број На Модел На:
DMK076
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Пакет:
OPP вреќа
боја:
Бела;Purle;Црна;Розова;Жолта
Стил:
olorful Кристал Прстен
кристал големина:
10*10мм

Слични производи во категоријата