• Неодамнешно
  • -10 %
Топла продажба Модни Луксузни Жените Ангажман Накит Сребро 5A СМРТНОСТ Кристал Циркон Женски Свадба Прст Цвет Прстени KCJZ-099

Топла продажба Модни Луксузни Жените Ангажман Накит Сребро 5A СМРТНОСТ Кристал Циркон Женски Свадба Прст Цвет Прстени KCJZ-099

DEN 216.00
DEN 239.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Месечината
Бренд Име:
XKZM среќен
Површината Ширина:
5mm,6mm,5.5 мм,6.5 mm,7.5 mm,7mm
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
KCJZ099
Пол:
Унисекс

Слични производи во категоријата