• Неодамнешно
  • -34 %
JEXXI Чиста 925 Stlering Сребрен Прстен Жените Femme Прстен Квадратен Дизајн Свадба Ангажман Партија Накит, Сребрен Прстен за Жени

JEXXI Чиста 925 Stlering Сребрен Прстен Жените Femme Прстен Квадратен Дизајн Свадба Ангажман Партија Накит, Сребрен Прстен за

DEN 169.00
DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

JEXXI Чиста 925 Stlering Сребрен Прстен Жените Femme Прстен Квадратен Дизајн Свадба Ангажман Партија Накит, Сребрен Прстен за Жените Материјал : Сребрен & Кубни Циркон Големина : Како што е Прикажано Состојба : 100% Сосема Нов

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
R32900
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
n
Функција:
n

Слични производи во категоријата