• Неодамнешно
  • -30 %
Мода Принцезата Ангажирање Прстен Во Облик На Пеперутка Браун Создадени Килибар Камен 925 Сребрена Свадба Накит Anillos Casamento Anel

Мода Принцезата Ангажирање Прстен Во Облик На Пеперутка Браун Создадени Килибар Камен 925 Сребрена Свадба Накит Anillos Casamento

DEN 927.00
DEN 1324.32

Количината на стоката
Това е достапна


【Име】 : Панк Прстен 【Стил】 : Гроздобер 【Техника】 : Handmake 【Метал】 : 925 Sterling Silver 【Гем Тип】 : Килибар 【Прстен Тежина Големина】 : 5.2 g (21x 18 мм) 【Гем Големина】 : 12 x 16 мм 【Гем Форма】 : Овална Форма 【Гем Јасност и Боја 】 : VVS,Браун 【Прстен Големина】 : САД #5 , #6 , #7 , #8 , #9 , #10 Забелешки : Ние Може да Го Прилагодите Големина за Вас, Можеби ќе Треба Да Платите Некои Екстра Пари, ве Молиме Контактирајте со сервисот . ПАКУВАЊЕ ВКЛУЧУВАЈЌИ * 1 Buc Прстен * 1 Buc Подарок Кутија ( Кутија Боја Случаен избор ) * 1 Buc Siver Полирање Платно ( Ткаенина Боја Случаен избор ) ФОТО ШОУ

Клучни карактеристики

Прстен Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Пол:
Жените
Главниот Камен:
Килибар
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
ЦВА
Повод:
Партија
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
гроздобер партија сребрени прстени
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
сребро 925 накит:
Моден Жените Сребрени Прстени
прстени сет за жени:
Викторија Камен Sterling Silver Прстени
Карактеристики:
Гроздобер Антички Сребрен Прстени
свадба прстени:
Парична казна Прстени за Жените Партија Накит
925 свадба бендови:
Топаз Кристал Кубни Циркони CZ
прстени накит:
Бохемија Барокната Палата Трендовски Прстен
Применливи повод:
Годишнината/Ангажирање/Свадбена/Партија/Подарок
Погоден за:
Жени, Љубовници, Сестра, Сопруга, Девојка
боја:
Создадени Рубин Гранат Аквамарин Смарагд Peridot Sapphire Топаз Опал
Објектот:
100% Вистински Сребро Дама Прст Прстени

Слични производи во категоријата